Інформаційний супротив. 421-й день

“Хутро у кроликів на 100% із вати”

Активісти української діаспори у США зв’язалися з концертними майданчиками та організаторами туру та домоглись скасування 8 з 9 концертів коміків

Про це повідомив бізнесмен та активіст Даніїл Тонкопій у Facebook.

Українські коміки Володимир Данилець та Володимир Мойсеєнко, відомі як дует “Кролики”, планували у квітні низку концертів у США та Канаді. Зокрема, концерти були анонсовані у Філадельфії, Нью-Йорку, Чикаго, Маямі, Денвері, Сіетлі, Сан Дієго, Лос-Анджелесі та Ванкувер.

“З’ясувалося, що “Кролики” підтримують росіян. Ось факти: у 2015 році “Кролики” внесені до бази “Миротворець” за участь у російській пропаганді. Незаконно відвідували Крим після 2014 року. Брали участь у концерті до ювілею комсомолу у 2018 році та інших російських концертах. Кролики з України, але висміюють Україну та їздять росією”, – написав Тонкопій.

Активіст також зауважив, що коміки підтримують російську ідеологію “братських народів”, а також ідею об’єднання росії та України. У 2020 році в ефірі телеканалу “112 Україна” один із “кроликів” заявив, що перехід телемовлення в країні на українську мову, як і загалом українізація, не потрібен народу. Також в ефірі він порівняв ініціаторів і тих, хто підтримав закон про українську мову, з фашистами.

“Коротше, зрозуміло, що хутро у кроликів на 100% із вати. А ми чудово знаємо, що треба робити з такими артистами. Скасовувати. Нуль толерантності до фашистів і до тих, хто підтримує фашизм”, – наголосив Тонкопій.

Активісти української діаспори в США підготували всі інструменти скасування: зв’язалися із концертними майданчиками, з промоутерами, з організаторами туру та підготували листи до мерії. У результаті було скасовано 8 з 9 концертів.
Наразі на сайті організатора залишився лише концерт у Нью-Йорку, решта концертів уже скасовані. “Над Нью-Йорком теж працюємо, і впевнений, що теж скасуємо. Якщо ні, то організовуватимемо протести та підключатимемо інші канали”, – додав активіст.
Підготував О. Голяченко

Прокрутити вгору