За інформацією відділу комунікації поліції Житомирської області, увечері 21 листопада до Хорошівського відділення поліції надійшло повідомлення про незаконне заволодіння мотоциклом, що належить 32-річному жителю району. На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції.

З’ясувалось, що власник мотоцикла «ИЖ Планета 5» разом зі знайомим, який звернувся з проханням скористатися транспортним засобом, поїхали до смт Іршанська. Потому чоловіки розійшлися у власних справах. Мотоцикл лишався поблизу місцевої крамниці. Згодом власник, повернувшись, не виявив свого транспортного засобу та звернувся до поліції.

З’ясовуючи обставини події, поліцейські перевірили й 20-річного жителя району, який разом із заявником їздив до селища. За місцем проживання застали молодика та виявили у подвір’ї транспортний засіб, від якого вже була відокремлена коляска. Парубок визнав свою провину, мотоцикл у нього вилучили.

Нині триває подальше встановлення всіх обставин події. Підозрюваному інкримінують статтю 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України, що передбачає обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.