За інформацією прес-служби Управління ДСНС України в Житомирській області, 25 жовтня у Хорошівському районі сталося дві пожежі в приватному секторі.
Так, о 14:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному дерев’яному житловому будинку в селищі Нова Борова, де проживала багатодітна родина. На момент загорання вся родина знаходилася на подвір’ї. Господар, помітивши дим з під покрівлі, одразу викликав рятувальників.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2020/10/2.jpg)
На місці фахівці ДСНС встановили, що осередок загоряння знаходився на горищі оселі, біля димаря пічного опалення. Також з’ясували, що вогонь встиг охопити покрівлю будинку на площі 80 кв. м.
О 14:48 пожежу локалізовано та о 16:35 – ліквідовано. Вогнем знищено покрівлю оселі. Усі приміщення всередині залишилися неушкодженими. Попередня причина пожежі – порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2020/10/3.jpg)
Ще одну пожежу сьогодні вночі хорошівські рятувальники ліквідували в с. Кропивня – там зайнялася дерев’яна літня кухня. Відстань до оселі складала близько 5 метрів, тому вогонь в будь-яку мить міг перекинутися на будинок.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2020/10/4.jpg)
У результаті пожежі вогнем знищено дах, перекриття та пошкоджено стіни літньої кухні. Вдалося запобігти поширенню полум’я на житловий будинок. Як і в попередньому випадку, ймовірною причиною загорання могло бути пічне опалення. Адже з’ясувалося, що всередині приміщення знаходилася груба, під час монтажу якої була відсутня розділка (відступка) від печі до покрівлі.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2020/10/1.jpg)
Наразі остаточні обставини обох пожеж встановлюються фахівцями.