Повідаю історію війни про людяність, яку знайшов у відкритих джерелах інтернету.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/02/screenshot_20220317-114616_faceb.jpg)
Житель польського міста Познань Jacek Polewski від початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну, всіляко підтримував наших біженців. Коли ж він побачив жахливі фото зруйнованої російськими загарбниками Бучі, то вирішив поїхати у це місто на допомогу людям.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/04/mycollages-10-1-1.jpg)
Пан Яцек професійний пекар. Він знайшов місцеву пекарню «Хатинка пекаря», в якій буде працювати, завантажив в автомобіль 500 кілограмів борошна і вирушив у дорогу. У Львові докупив ще 600 кг. Випеченого паном Яцеком хліба, має вистачити усім: і українським захисникам, і мешканцям міста.
Дякуємо польському брату за добре серце! Jest Pan wielki! Слава Україні! Слава Rzeczpospolita Polska!
Олександр Голяченко