В Україні 65 день російсько-української війни. Українці разом відстоюють Незалежність держави. Ми, як ті мурахи, трудимось, щоб якнайшвидше здолати російського загарбника. Працівники культури також вносять свій вклад до спільної ПЕРЕМОГИ над рашизмом.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/02/screenshot_20220317-114616_faceb.jpg)
Відомий на Житомирщині художник Павло Гусєв за сприяння благодійниці-землячці Катерини Марченко, видав колекцію поштових листівок. До нею увійшло 28 картин митця, серед яких багато полотен патріотичного характеру.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/04/7-1.jpg)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/04/279172620_5183337458412343_366286123697449601_n.jpg)
Дякую вам, друзі, що творите в умовах війни, сприяєте піднесенню українського духу та примножуєте культурну спадщину нашого краю.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/04/mycollages-18.jpg)
P. S. Цю історію пов’язують із прем’єр-міністром Великої Британії Вінстоном Черчиллем. Під час Другої світової війни до нього прийшов міністр фінансів із кошторисом на наступний рік. Уважно переглянувши документ, Черчилль запитав:
– А чому немає розділу про культуру?
Міністр відповів: – Зараз війна, яка може бути культура.
– Тоді заради чого ми воюємо? – запитав у міністра Вінстон Черчилль.
Олександр Голяченко