![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/06/20230628_095631-1024x577.jpg?v=1688108939)
У середу, 28 червня, в Хорошівському будинку культури видавали гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які нині проживають у Хорошівській громаді, – набори постільної білизни. Організаторкою цього заходу стала депутатка Хорошівської селищної ради Вікторія Грибовська-Поліщук із Грушок, активна громадська діячка, яка написала успішний грантовий проєкт в рамках ініціативи Громадської організації «Сила жінок» спільно з ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку», що реалізується за підтримки міжнародних гуманітарних організацій. Було роздано представникам родин ВПО близько 150 комплектів постільної білизни на суму близько 90 тисяч гривень.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/06/img_20230628_095212-768x1024.jpg?v=1688108757)
Працівники управління соціального захисту Хорошівської селищної ради допомагали роздавати комплекти згідно із списками офіційно зареєстрованих у громаді ВПО.
Підготувала Світлана Федоренко