Минулими вихідними у Києві відбувся Чемпіонат України із шотокан карате-до С.К.І.Ф. Це були великі змагання, у яких загалом брали участь більше 370-ти учасників.
У цьому чемпіонаті узяла участь збірна команда із Житомирської області під керівництвом Юрія Берковського. Загалом 40 бійців із різних громад області. Серед них і діти із Хорошівської та Новоборівської громад.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-755e9fa30d703369a4f83b5762677b797d2dd21cf6247992899013c2b8431c83_523d47e697be0976-1024x768.jpg?v=1699605520)
За результатами змагань у командному куміте перші місця вибороли: Михайло Сапожник (14-15 років), Артем Обиход (14-15 років), Віталій Ваховський (12-13 років).
Анна Ярощук у категорії 10-11 років виборола перше місце, а у категорії 12-13 – третє.
Призові треті місця у командному куміте здобули: Ніна Панченко (6-7 років), Анастасія Панченко (12-13 років), Тетяна Голяченко (12-13 років), Катерина Голяченко (6-7 років), Ангеліна Суворова (12-13 років).
Довідково: Шотокан карате-до – це традиційне карате для самозахисту, зміцнення здоров’я, а також отримання філософських знань та формування характеру особистості.
Підготував Артем Поліщук
за інформацією тренера Юрія Берковського