Інформаційний супротив. 284

російський диктатор володимир путін і його подільники мають бути нарешті притягнуті до відповідальності. Про це заявила дружина першого президента Чеченської Республіки Ічкерія Джохара Дудаєва Алла Дудаєва у відеозверненні під час Київського безпекового форуму.

«Я хочу поставити питання: чому російська імперія брехні і насильства напала на територію України? Чому так сталося?

Тому що світ не засудив росію після двох російсько-чеченських воєн, коли загинули 300 тисяч чеченців, 42 тисячі дітей, загинули чотири президенти», – заявила Дудаєва.

Дудаєва наголосила, що за довгі 10 років чеченський народ пройшов через усі кола пекла, був окупований. А потім росія напала на Грузію – і також нікого не було засуджено. Потім захопила Крим в Україні і дві області, Донецьку і Луганську, – світ мовчав.

Дружина першого президента Чечні підкреслила, що вільний світ має покарати путіна і його подільників за всі їх злочини, інакше вони знову повторяться.

«росію треба лікувати, як лікували колись гітлерівську Німеччину – усім світом. Вона мусить заплатити репарації. І пригнічені народи росії мають отримати шанс на звільнення…

росія буде повалена, а Україна обов’язково переможе, і це свято буде святом всього цивілізованого людства», – додала Дудаєва.

P. S. Нагадаємо пророчі слова Джохара Дудаєву про те, що росія розвалиться тоді, коли встане Українське сонце.

Прокрутити вгору