Інформаційний супротив. 311+49

Тезово з розмови з американцем, який тренував нас.

У вашій армії все, починаючи з одягу та привілеїв, йде зверху в низ, у нас навпаки, від солдата до старшого начальника.

Приклад того, офіцер останній одягає форму, яку надали на підрозділ і останній приймає їжу – так було у нас.

Спочатку солдат, потім офіцер.

Коли ми приїхали в Україну у квітні, ми привезли з собою форму для однієї з бригад і передали її офіцерам, з умовою на те, що це для солдатів, які безпосередньо беруть участь у бойових діях.

Потім, через час, ми приїхали потренувати цю бригаду, коли виявили, що в нашій формі знаходиться лише половина особового складу, іншу її частину одягнув весь офіцерський склад.

Тоді ми забрали зі скандалом цю форму в офіцерів, і виявили, що ще багато форми зберігалося на складах – це не правильно!

Коли я вступав на службу в NAVY, мені видали 6 комплектів одягу, 2 пари черевиків, все гігієнічне приладдя і в будь-який момент, якщо щось закінчувалося, можна взяти знову.

Коли наші солдати тільки приїжджають на іноземні місії будь-куди, чи то Ірак, Афганістан, Кувейт і т.д. під них відразу зводиться інфраструктура рівня хорошого готелю. Щоб солдат завжди почував себе як вдома, відпочивав у перервах між операціями та відчував себе у відносній безпеці.

Ці дії спрямовані на підтримку психічного стану солдата, запобігання передчасному вигоранню і нарешті почуття, що будинок поряд і країна піклується про тебе.

Ось деякі послуги, представлені на військовій базі в Баладі, Ірак:

Бургер Кінг, Pizza Hut, Subway, маленький італійський ресторан, кінотеатр, басейн з вежею для стрибків, масажна студія, кілька кав’ярень, Cinnabon і т.д.

Vova Gagarin

Підготував О.Голяченко

Прокрутити вгору