Інформаційний супротив. 553-й день

Рontifex знову здивував…капосно. Неприємно якось на душі від його висловлювань.

І що нам, українцям, думати після цього? Лишень одне. Пам’ятати, що москва – нам не мати, але і Рим – не батько.

***

Коли українським католикам не доведеться червоніти за висловлювання папи з Риму?

А Ви помічали, що папа Римський Франциск Берголіо схожий на Прігожина і це я не про зовнішність, а про його висловлювання. Днями Франциск мав онлайн зустріч з російською молоддю і розповів їм про «велику Росію», «Петра Першого, Катерину Другу» і про «російську імперію — велику, просвічену, країну великої культури та великої гуманності». Це я нагадаю, Франциск говорить про росію і кривавий російський народ, який розв’язав війну проти України, який вчиняє щоденно геноцид українців, народ, який підтримує путінську політику і війну проти України, а також знищення українців!

Я не дивуюся, коли це говорить один з ідеологів сучасного російського шовінізму під назвою – «русскій мір» кіріл гундяєв. В нього посада така. Дивно коли абсолютно російським імперіалістичними та шовіністичним наративом говорить папа римський!

Але я вже писав, що нам українцям не доводиться сподіватися на підтримку від папи римського. Він не лише духовний лідер – він насамперед глава держави. Він політик. І держава ця називається Ватикан. Він буде говорити ті тези, які є політично вигідними для Ватикану. Наразі Ватикан можливо ще і не союзник росії, але вже точно не союзник України. У Франциска і Ватикану з росію і путіним дуже чіткий економічний інтерес.

Це урок для нас, українців, що не потрібно шукати духовних авторитетів і духовних центрів десь закордоном. Не можна двом господарям служити. Не можна бути вірним українському народу і водночас служити москві, як це роблять адепти московського патріархату.

Те саме і з папою римським! Хіба не турбує така духовна шизофренія наших українських католиків і греко-католиків? Ваш патріарх Франциск виголошує тези патріарха московського кіріла! Далі буде більше зашкварів, далі буде на жаль гірше. Ви не зможете поміняти папу римського. Це не слова папи – це позиція Ватикану. І якби замість Франциска сидів би інший – то слова були б ті самі!

Ви не зміните позицію держави Ватикан, але ви можете змінити свою ту духовну систему координат у якій знаходитесь і яка прямо впливає на спасіння вашої душі!

Уявіть, якою потужною буде Україна, якою потужною буде національна солідарність, коди Православна Церква України і Українська Греко-Католицька Церква об’єднаються в Єдину Українську Церкву і українським греко-католикам більш не доведеться позичати у сірка очі і червоніти за проросійські висловлювання папи римського.

Пам’ятаймо заповідь ідеолога української державної самостійності – Миколи Міхновського: «Москва – нам не мати, але і Рим – не батько!»
Andriy Kovalov
Підготував О. Голяченко

Прокрутити вгору