Із 23 вересня в усіх регіонах України буде встановлено «жовтий» рівень епіднебезпеки, — Державна комісія ТЕБ та НС

Під головування Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля сьогодні, 21 вересня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це йдеться на сайті Житомирської ОДА.

Державна комісія заслухала доповідь Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка щодо поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та розглянула питання впровадження в усіх регіонах країни «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

Глава Уряду наголосив, що Кабінет Міністрів змінами до постанови в певному плані також пом’якшив обмежувальні заходи та дозволив працювати закладам господарювання та освіти навіть у «червоній» зоні, але за певних умов.

За результатами заслуханих доповідей Державна комісія ТЕБ та НС  вирішила:

встановити з 00 год. 00 хвилин 23 вересня поточного року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України;

застосувати на території всіх регіонів України обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;

вжити заходів щодо забезпечення дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Учасники засідання також порушили питання охоплення населення вакцинацією, зокрема вчителів та працівників закладів освіти. При цьому Денис Шмигаль зауважив, що в порівнянні з минулим роком захворюваність на COVID-19 серед дітей зростає.

З урахуванням обговорення Державна комісія доручила головам буде вжито заходи щодо забезпечення можливості та організації вакцинації, у тому числі працівників закладів освіти за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій у разі відсутності в закладах освіти постійних пунктів щеплень.

З урахуванням обговорення Державна комісія доручила головам облдержадміністрацій вжити заходів щодо:

залучення до вакцинації, у тому числі вчителів, можливостей існуючих пунктів щеплень у закладах освіти;

організації вакцинації, у тому числі вчителів, за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій у разі відсутності в закладах освіти постійних пунктів щеплень;

проактивного запрошення до вакцинації не лише вчителів та працівників закладів освіти, а також їхніх родичів та родичів здобувачів освіти до існуючих пунктів щеплень у закладах освіти та під час роботи виїзних мобільних вакцинальних сесій.

Прокрутити вгору