Знаєте, як відомий український журналіст і блогер Роман Цимбалюк розшифрував абревіатуру сумно відомої недодержави рф? По-сучасному і просто – росія фашистська.

Від себе добавив би, що цю потвору варто б називати  «рфт» – росія фашистсько-терористична.

Закінчення.

Початок див. в ІС. 251.

Частина II.

***

6. катерина ІІ після окупації Великого Князівства Литовського (територія білорусі) в 1795 р. своїм наказом веліла угро-фінські племена московії назвати великоросами, а українців – справжніх русичів – малоросами.

7. Ніхто й ніколи не бачив у оригіналі договір про воз’єднання московії та України, нібито підписаний Б. Хмельницьким і царем о. романовим.

8. Уже кілька століть археологи московії шукають артефакти, що підтверджують достовірність Куликовської битви, але поки безуспішно. От тільки байку про перемогу д. донського над Мамаєм виспівують і досі на всі голоси.

9. Псковська, Новгородська, Смоленська області росії – це колишні слов’яно-руські князівства й до угро-фінської московії не мали ніякого відношення, доки московія-Орда не окупувала їх відповідно в 1462, 1478 і 1654 роках. А в інших областях росії – московії – ніколи не мешкали слов’янські племена й народи.

10. Золота Орда та її дочка московія – це єдині країни світу, які тримали в рабстві власний народ. Це пояснює вічну відсталість багатої на природні копалини московії від порівняно обділених на природні ресурси європейских країн. Адже ефективність роботи вільних людей набагато вища, ніж рабів.