Оформлюйте паспорт без черг

Управління Державної міграційної служби в Житомирській області інформує, що попри складні умови воєнного стану служба прагне до створення зручних і доступних умов для отримання адміністративних послуг.

Оформити або відновити паспортні документи можна у будь-якому підрозділі, незалежно від місця реєстрації. Адміністративні послуги доступні у 19-ти підрозділах Міграційної служби області – https://dmsu.gov.ua/zhytomyr/pidrozdily.html

Для оформлення ID-картки та закордонного паспорта не доведеться витрачати час у чергах. Працівники ДМС забезпечать для вас комфортне та швидке обслуговування.

Документи можна оформити, звернувшись безпосередньо до підрозділів Міграційної служби Житомирської області у поточну чергу або записатись на прийом у зручний для вас час за допомогою онлайн-сервісу «Електронна черга» – https://dmsu.gov.ua/services/online.html.

Окрім того, ви маєте змогу одночасно оформити паспорт громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Детальніше за посиланням – https://dmsu.gov.ua/news/dms/13853.html.

Нагадуємо, що вартість вказаних документів складає:

•     паспорт громадянина України (ID-картка): нетерміновий – 450 грн; терміновий – 820 грн;

•     паспорт громадянина України для виїзду за кордон: нетерміновий – 856 грн; терміновий – 1496 грн.

Міграційна служба Житомирської області надає консультації за номерами «гарячих ліній»: (098)709-0601, (0412)42-21-12 та особистими повідомленнями на офіційній сторінці у Facebook – https://www.facebook.com/udmszht.

Підготовлено за інформацією Управління ДМС у Житомирській області

Прокрутити вгору