Спеціалісти Хорошівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області продовжують приймати участь спільно із представниками Хорошівського відділення Національної поліції у роботі мобільних груп щодо перевірок за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

Так 14 листопада спеціалістами Хорошівського управління в складі мобільних груп проведено 42 моніторингових перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

Під час моніторингових перевірок було виявлено два порушення дотримання протиепідемічного режиму, відповідно яких було притягнено двох суб’єктів господарювання до адміністративної відповідальності.

Наразі територія Житомирської області віднесена до «червоної» зони епідемічної небезпеки щодо COVID-19, контроль за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Хорошівського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області продовжується.