З нагоди Міжнародного дня сім’ї (15 травня) у Хорошівському ліцеї №2 відбулися родинно-спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Ініціював та провів змагання вчитель фізичної культури О.В.Черниш.


Участь у змаганнях взяли три чудові команди: сім’я Опанасюків: тато Сергій, мама Ольга та син Богдан – учень 6-б класу; сім’я Ющенків: тато Валерій, мама Людмила та донька Марія, учениця 6-б класу; сім’я Молодиченків: тато Сергій, мама Катерина та син Олександр, учень 5-а класу.
Оцінювали кожен конкурс члени журі: т.в.о. начальника відділу охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради Ірина Сівінська, заступник директора з науково-методичної роботи Тетяна Шарненкова та вчитель фізичної культури і Захисту України Олег Черниш.


Традиційно на початку заходу звучав Гімн України, всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих на війні та подякували Збройним силам України за можливість провести змагання. Ірина Сівінська привітала сім’ї зі святом, побажала сил, наснаги, перемоги.


Сім’ї демонстрували спритність, швидкість, точність та командну роботу впродовж шести конкурсів.
У перервах між конкурсами учасники та глядачі мали змогу насолодитися виступами вихованців секції спортивної аеробіки Хорошівської ДЮСШ (тренер Наталія Козаченко) та танцювального колективу «Калина» (керівник Людмила Федоренко).


За результатами змагань учасники й учасниці були нагороджені грамотами за активну участь, а також медалями та дипломами. За І місце – сім’я Молодиченків, ІІ місце – сім’я Опанасюків, ІІІ місце – сім’я Ющенків.


Це родинно-спортивне свято принесло багато позитивних емоцій для учасників та глядачів, а також цінний життєвий та спортивний досвід.
Катерина Молодиченко