Танцювальний колектив «Дивоцвіт» з Іршанська став призером міжнародного фестивалю

19 листопада у Києві танцювальний колектив «Дивоцвіт» під керівництвом Світлани Ковриги Іршанської школи мистецтв узяв участь у Міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі «DANCE-VOCALS CLASS». Наші артисти представляли конкурсний танець під назвою «З тремтінням у серці». Серед численних колективів, які брали участь у творчих змаганнях, виступ іршанського колективу був гідно оцінений компетентним журі. Колектив «Дивоцвіт» посів почесне ІІ місце у номінації «Хореографічне мистецтво» у жанрі «Сучасна хореографія».

Основним організатором фестивалю є Дитяча громадська організація «Співограй». Це 15 фестивалів міжнародного класу в Україні та за її межами (Болгарія, Туреччина, Єгипет) зі складом професійного журі, офіційними дипломами. Це досвідчена команда організаторів та журі. Це майстер-класи від визнаних у світі професіоналів та насичена й різноманітна позаконкурсна програма.
Щиро вітаємо талановитих дітей та керівника Світлану Ковригу із знаковою подією. Нехай вогник любові до мистецтва не згасає, а кожна наступна перемога буде рушійною силою до нових звершень.

Підготовлено за інформацією сайту Іршанської ТГ

Прокрутити вгору