Згорів будинок у Волянщині
17 березня у селі Волянщина Рижанського старостинського округу Хорошівської територіальної громади сталася пожежа. Будинок родини, яка має двоє дітей, вигорів ущент. У вогні загинув домашній улюбленець – кіт. Згоріли всі речі, що були у хаті.
Люди просять допомоги – потрібно розібрати звалище та вивезти сміття.
Надаємо номер банківської картки для допомоги людям, що постраждали від пожежі:
5168 7451 1601 6244 Добровольська Віта.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/03/336690537_908569753600573_1026104711857101980_n.jpg)
Пожежа у Човновій
Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Житомирській області, 15 березня вогнеборці ліквідували загоряння житлового будинку в с. Човнова Зубринського старостинського округу Хорошівської громади.
Внаслідок надзвичайної події загиблих та травмованих немає. Вогнем знищено дах та перекриття помешкання, а також речі всередині. Вогонь устиг перекинутися на господарську будівлю, однак рятувальникам вдалося запобігти її знищенню.
Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/03/336578369_6357106237654519_871898654771545703_n-1024x768.jpg?v=1680159058)
Підготував Артем Поліщук
У випадку виявлення неправомірних дій працівників ДСНС України просимо звертатися за телефонами: (04145)3-11-56; (022)48-03-47; (022)42-15-24; ел. адресою – sbu@zt.dsns.gov.ua