У Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича наш земляк художник Павло Гусєв презентує свої роботи уже втретє. Саме 1 серпня у цьому закладі відбулося відкриття його нової виставки «Незламна». Привітати митця прибуло багато земляків з Хорошева, Іршанська, Житомира. У презентації взяла участь дитяча театральна студія «Феєрія».
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/08/358154431_3561143847450677_5954275137462622140_n-1024x769.jpg?v=1691132962)
А нещодавно, 28 липня, жителі гостинного Звягеля та гості Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» змогли насолодитися творами художника, частина з яких присвячені великій доньці нашого народу – Лесі Українці.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/08/363975045_1367948187122755_9158965191700238767_n-1024x576.jpg?v=1691132982)
Відкриття виставки «Україна незламна» відбулося в галерейному залі Літературно-меморіального музею Лесі Українки на запрошення адміністрації закладу. Художник Павло Гусєв на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» висловив щиру вдячність за змістовну яскраву презентацію, а також усім гостям – за теплий прийом у славетному історичному Звягелі; за слова підтримки й побажання, які надихають, а особливо юним талановитим піаністкам, ученицям Звягельської школи мистецтв, за вишуканий музичний супровід презентації.
Виставки в музеї Лесі Українки у Звягелі та в обласній науковій бібліотеці діятимуть до 31 серпня. У тих, хто цікавиться творчістю нашого земляка, є можливість і час їх відвідати.
Надія Панченко