Відбулися зональні ігри відкритого розіграшу Кубка «Весна-2023» з футболу

Четвертого червня на стадіоні «Спартак» у Хорошеві відбулися зональні змагання розіграшу Кубка «Весна-2023» з футболу. У змаганнях взяли участь шість футбольних команд Хорошівської та Новоборівської територіальних громад – «Оріон» (смт Нова Борова), «Колос» (с.Топорище), «Оранта» (с.Кропивня), «Зоря» (с.Дворище), «Спартак» (смт Хорошів), «Юність» (с.Будо-Рижани). Після проведеного жеребкування команди були розбиті на дві підгрупи.


Розпочалося спортивне свято з урочистого відкриття. Хвилиною мовчання вшанували усіх захисників та захисниць, полеглих під час виконання бойових завдань, а також мирних громадян і дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.


Цього разу було багато несподіванок: майже всі команди добре підготувалися до змагань, про що свідчать результати поєдинків. Лише останні матчі виявили фіналістів. За звання переможця Кубка «Весна-2023» боротимуться команда «Юність» (с. Будо-Рижани) та «Оріон» (смт Нова Борова).
Запрошуємо вболівальників та любителів футболу на фінальний поєдинок, який відбудеться 11 червня об 11:00 на стадіоні «Спартак» та обіцяє бути видовищним.
Петро Ющенко, голова ФСК «Спартак»

Прокрутити вгору