Хорошівські поліцейські вилучили деревину з нелегальної лісопильні

18 серпня, під час огляду на деревообробному підприємстві, розташованому в смт Іршанську, поліцейські з’ясували, що лісопильня працює без законних підстав. Відтак з місця події вилучили понад три сотні соснових колод та циркулярну установку. Триває подальше з’ясування всіх обставин події.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області, у ході заходів, спрямованих на запобігання незаконним порубкам лісу, оперативники карного розшуку виявили у селищі Іршанську пилораму, що, за попередньою інформацією, працювала нелегально. Поліцейські провели огляд на підприємстві та з’ясували, що деревообробне обладнання належить місцевій жительці, яка проводить свою діяльність без відповідних дозвільних документів. На території також зберігалась деревина невідомого походження. 

У результаті правоохоронці вилучили 345 соснових колод довжиною від 4 до 6 м та циркулярну установку для розпилювання лісопродукції.

Нині триває подальше встановлення всіх обставин події, попередня правова кваліфікація якої – ч. ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) КК України. Законодавством за такі дії передбачено покарання у вигляді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження чи позбавлення волі на строк до 3 років. 

Прокрутити вгору