Незламний – шлях до мрії

У суботу 4 вересня у Житомирі презентували кінострічку «Незламний – шлях до мрії» про видатного житомирянина Сергія Павловича Корольова. На прем’єрний показ завітали голова обласної ради Володимир Федоренко, акторський склад, гості. Про це повідомляється на сайті Житомирської обласної ради.

Художньо-документальну стрічку про життя та не легку долю  майбутнього видатного  вченого, організатора виробництва ракетно-космічної техніки Сергія Корольова зняв Петро Авраменко,  наш земляк, відомий житомирський режисер, заслужений артист України, радник голови обласної ради.

«Незламний.Шлях до мрії» – це третій фільм, що увійшов до проєкту «Видатні постаті Житомира», який розповідає про легендарні, цікаві, містичні та загадкові постаті Житомирщини. Перша стрічка у творчому доробку цього проєкту  – «Вогонь самопосвяти» про життя Олега Ольжича, друга – фільм «Де Шодуар?»  про історичну постать  барона Івана де Шодуара», – сказав Петро Авраменко.

«Це титанічна праця, що нам сьогодні презентована просто вражає. Всі актори, режисери, оператори  – житомиряни, навіть головний герой стрічки- Сергій Корольов – житомирян. Акторська гра – вражає, немає слів аби висловити своє захоплення. Художня стрічка показує нам головного героя не просто я, як відомого конструктора, а відкриває усю глибину його образу. Показує його страждання, незламність духу, велич…. Моєму захопленню немає меж», – зауважив Володимир Федоренко. «Сподіваюсь на продовження і ми ще не один раз будемо збиратись аби дивитись високопрофесійні художні стрічки про видатних жителів області».

Фото взяті з соціальної мережі Фейсбук

Прокрутити вгору