У Новій Боровій відкрили амбулаторію

Другого вересня у Новій Боровій урочисто відкрили амбулаторію, побудовану в рамках програми Президента України «Велике Будівництво». Про це повідомили на сайті Житомирської ОДА

У заході взяли участь, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, керівництво Житомирського району, Новоборівської громади, народні депутати України, громадськість та ЗМІ.

«Сьогодні ми відкриваємо чергову амбулаторію, побудовану в рамках президентської програми «Велике будівництво», яка буде обслуговувати жителів Новоборівської громади та прилеглих сіл. Це гарний приклад злагодженої співпраці держави, області та громади», – сказав Віталій Бунечко.

Так, амбулаторія на 3-4 лікаря у смт Нова Борова Житомирської області буде обслуговувати 8473 жителі громади, зокрема із смт Нова Борова, сіл Валки, Гацьківка, Рудня-Гацьківка, Рудня-Фасова, Старий Бобрик, Томашівка, Турчинка, Фасова, Хичів, Ягодинка, Ягодинка Друга.

Відповідно до спільного брендбуку Мінрегіону та МОЗ будівля амбулаторії містить кабінети лікарів, кабінет щеплень, процедурну, перев’язочну, оглядову, кімнати для персоналу, зони очікування та ряд інших приміщень. Проєктом передбачено будівництво одноповерхової будівлі загальною площею 366,12 м кв.

Будівельні роботи на об’єкті завершені повністю, закінчено встановлення та налаштування дизель-генератора, придбане медичне обладнання.

Також за кошти субвенції для медичних працівників амбулаторії придбано службовий автомобіль марки «Рено Дастер».

Довідково. Фінансування передбачено за кошти субвенції в обсязі 8022,860 тис. грн, за кошти місцевого бюджету – 1526,034 тис. грн.

Загальні касові видатки по об’єкту складають 9456,600 тис. грн, із них 7930,566 тис. грн – кошти субвенції та 1526,034 тис. грн – місцеві кошти.

Підрядник – ТОВ «Навітехсервіс».

Прокрутити вгору