Інформаційний супротив. 14

Не крутіть глобуса, росії немає. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5069956853083738&id=100002084214841

Політичного утворення з ТАКОЮ НАЗВОЮ ніколи не було. Ви не знайдете держави із згаданим найменуванням: ні на будь-яких історичних кресленнях, чи на сучасній політичній мапі світу.

Якщо поверхнево, то маємо такі назви тієї території, де наразі знаходиться місто Москва  та її околиці: Московське князівство, Московське царство, Московія, далі Всеросійська імперія, потім РСФРР, згодом РРФСР у складі СРСР. Після розвалу останнього утворилась РФ. То де ви прочитали назву «росію»?

Ніт поняття «росія». І ми, українці, будемо не лише «свідками зникнення РФ», але й є безпосередніми учасниками знищення цього ганебного утворення: держави-фашист, держави-агресор, держави-фантом.

Як тут не згадати відомого співаки Ігоря Талькова та його пісню «Глобус», де є такі слова: «Покажите мне такую страну,  Где славят тирана, Где победу в войне над собой Отмечает народ. Покажите мне такую страну, Где каждый – обманут, Где назад означает вперед, И наоборот. Не вращайте глобус, Вы не найдете, На планете Земля стран таких не отыскать, Кроме той роковой, В которой вы все не живете, Не живете, потому что нельзя это жизнью назвать».

Краще і не скажеш.

Олександр Голяченко

Прокрутити вгору