Дякую Тобі, Господи, що Ти сьогоднішнім ранковим сніжним Покровом у нашому краї повідомляєш нас, що Ти з нами, що Ти з Україною! https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5064538700292220&id=100002084214841

Цей сніговий покрив допоможе нашим воякам надійніше замаскуватись на оборонних рубежах та достойно зустріти загарбника. Цей сніг дасть можливість краще виявляти противника, переміщення його диверсійних груп, стікачів-колаборантів.

Усе більше і більше (а це переможний результат нашої інформаційної війни) мокшан дізнаються про загибель, чи полон, чи «бєзвєсті прапавшив синавєй». Немає жалю до них! Бо саме вони відряджали їх у путінське військо на загарбання українського Криму (тоді вони їх називали «вєжлівими чєловеками»), на підгризання частини українського Донбасу. Саме вони голосували більше 20 років за теперішнього кремлівського неадеквата та різних жириків-недоумків. Вони байдуже спостерігали як їхній ОМОН гателив протестантів на вулицях міст. Це вони, безмізглі істоти, переглядаючи та слухаючи своїх пропагандонів,  усміхалися над проблемами українців та раділи від цього.

Ми, українці, щиро співчуваємо матерям, рідним, друзям  Олега Яндюка, Олексія Богуша, Сергія Фролова, Сергія Порозінського, Миколи Кучера, Максима Перепелиці, Пилипа Слободенюка – наших земляків-захисників, які загинули за Україну на початку російсько-української війни.

Наші батьки, діди, прадіди відкрутили голову гітлеру у 20-му столітті, ми, їх нащадки, відкрутимо голову путіну   у 21-му столітті.

Тримаймося і пильнуймося!

Україна обов’язково переможе у Народній війні з ненависним  ворогом. З нами увесь цивілізований світ!

Олександр Голяченко