Учора від 22.30 у селищі чувся неприємний гул із північної та північно-східної сторони. Українці уже добре усвідомили у що перетворився наш сусід на сході та їх посіпака на півночі. Тому символічно, що цей гул йшов саме звідти. Письменник Микола Хвильовий писав: «Геть від Москви!». Ця теза, як ніколи, актуальна й сьогодні. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5064538700292220&id=100002084214841

Якщо уже пригадався класик, то один із українських пророків Григорій Сковорода своїм «За Україну треба не вмирати, а убивати» виклав нам аксіому виживання, особливо, якщо маєш поруч дикого сусіда мокшанина.

… Йшов нещодавно вулицею Лесі Українки, назустріч йшла приємна знайома людина. Сказав: – Добрий день! Вона у відповідь: – Слава Україні! Ну, і як тут не завершити гасло Степана Бандери: – Героям слава! Ми навіть раніше не могли припустити, що ці слова лунатимуть не лише в усіх куточках України, але й в багатьох державах світу, чи не так?

А пророцтво Великого сина чеченського народу Джохара Дудаєва про особливу роль України у світовому порядку, коли вона переможе росію,  скоро настане.

Пильнуймося та тримаймо у полі зору місцевих колаборантів. Якщо ми їх не зупинимо, то вони й надалі гризтимуть Україну зсередини своїми совєтікусами та тезами про «вєлікую страну».

Нами пишається увесь світ. На нас рівняються цивілізовані країни. 

Ми стомлені, але ми вистоїмо! Ми переможемо! Усе буде Україна!

Олександр Голяченко