Останнім часом до поліції та до органів місцевого самоврядування надходять скарги-прохання щодо вжиття заходів до осіб, які, не зважаючи на війну, почали цим користатися та виготовляти і збувати самогон жителям, як самого селища Хорошів, так і в селах. Вчора, другого березня, була створена група з числа учасників самооборони та дільничних офіцерів поліції під керівництвом начальника сектору превенції Василя Кривця, яка перевіряла місця масового збуту самогону. Самогонників не штрафували, але продукцію вилучали та знищували на місці.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/img-20220303-wa0006-768x1024.jpg)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/img-20220303-wa0002-1-1024x768.jpg)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/img-20220303-wa0001-1024x768.jpg)
Й надалі проводитимуться такі рейди. Закликаємо усіх не виготовляти й не розповсюджувати самогон. Під час війни кожен житель громади повинен мати тверезу голову!!!
Слава Україні!!!
Повідомлення відділення поліції у Хорошеві