Привидився такий собі футбольний матч

Одна команда, назвемо її R, яка вважали себе сильною, добре укомплектованою гравцями, з численною лавою запасних, з багаторічним тренером, який вважав себе «великим» (правда у футбольному середовищі його таким не визнають), вигравала матчі завдяки грубій, нечесній грі та підкупу арбітрів. Футболісти вели себе нахраписто, бо їм щодня говорили, що вони найсильніші, а їхня команда непереможна. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5069956853083738&id=100002084214841

Інша команда, назвемо її U, молода, перспективна, з тренером, який хоч і має малий досвід у футболі, але постійно навчається та радиться з різними іменитим тренерами.  На початку матчу (R) пішла в масовану атаку, щоб одразу забити гола, отримати перевагу та перелом у поєдинку (це така їхня тактика). Вони проривались з лівого, правого флангів і по центру поля.  U команда тактично грамотно оборонялась та відбивала численні атаки. Були окремі проходи нападаючої команди до воріт U, але усе було дарма. Команда-захисниця  діяла як єдина, згуртована сила. Вона проводила шаблеві контратаки у тил противника. Не отримавши позитивного для себе результату, команда R почала вести себе грубо та агресивно. Декількох гравців U-команди було травмовано, і вони не могли більше продовжувати гру. І такий характер гри був до кінця першого тайму. Тренер R біснував. Наприкінці першого тайму молодий гравець Uківців, перебуваючи у штрафній площадці противника в оточені кількох гравців, забиває шкіряного у ворота суперника! ГОЛ!!! Отримавши ляпаса «в роздягальню», гравці та «великий» тренер команда R похнюплено поплентались відпочивати. Тренер продовжує біситись та шаленіти. Його команда розбалансована, гравці у розпачі та деморалізовані, Вони вже навіть не хочуть виходити на другий тайм, бо уже немає сил, завзяття, мотивації..

У роздягальні U-команди піднесений настрій, усі футболісти упевнені у своїй перемозі. Разом з тренером вирішують: чи утримувати у другому таймі переможний рахунок 1:0 чи розвивати успіх? Матч продовжується…Вболіваємо та усіляко підтримуймо молоду команду, бо вона того варта!

Олександр Голяченко