Відома фраза Симона Петлюри «Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди» стає знову актуальною. Акцентуючись на паралелях із ІСТОРІЄЮ, бачиш прояви гнидизму і в сучасній Україні. Отой гнидизм відчуваєш, коли заходиш в магазин, а вона запитує:

– Што ви хатітє?

Або ж:

– С Вас 25 рублєй.

– У мене рублів немає.

– Ну, 25 грівєнєк.

Носіями гнидизму є колаборанти, які живуть з тобою в одному селищі або місті, які не лише заперечують збройну агресію рф проти України, але й закликають підтримати дії окупантів. І це відбувається після трьох місяців повномасштабного вторгнення рашистів на нашу землю.

 

Прояви гнидизму відчуваєш, дивлячись у новинах відеролик про допит медведука або ж довідуєшся, що пороха не пропустили через кордон на Парламентську асамблею країн НАТО… Тому виникають питання: Навіщо ви, у складний для України час, розхитуєте українське суспільство? Навіщо ви знову пропонують нам політичні гойдалки?

 Або ж ще таке. Вісім нардепів від правлячої партії: Мар’яна Безугла, Георгій Мазурашу, Олександр Федієнко, Олександр Алексійчук, Олександр Бакумов, Сергій Гривко, Галина Третьякова, Віталій Войцехівський внесли законопроект про зміни у Статут внутрішньої служби ЗСУ. Ці зміни дозволяють командиру або його підлеглим за умов особливого періоду застосовувати зброю з метою вбивства військовослужбовця, який відмовився виконати наказ начальника, самовільно залишив бойові позиції чи місця дислокації військових частин.

Коли читаєш такий, з радянським душком, законопроєкт, то думаєш: вони ж у такий спосіб можуть загальмувати потік добровольців до армії, демотивувати військових!

Але давайте все ж не так категорично. Пропоную почитати відомого діда, саркастичного Свирида Опанасовича: «Тим часом над нами знов чується пронизливий вереск любителів екстремальних гойдалок – на цей раз відчайдушно розрепетувалися досвідчені бійці внутрішньополітичних розборок. Їхні барвисті прокльони, взаємні звинувачення та дошкульні дотепи слугують додатковим переконливим свідченням, що українці навіть під час війни – то єдина, велика сім’я. Кайдашева».

Дотримуюсь такого принципу. НАЙГОЛОВНІШЕ тепер знищувати російських загарбників на нашій землі, усе інше – ДРУГОРЯДНЕ!

Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава українському народу!

Смерть ворогам!

Олександр Голяченко