Саме під такою нумерацією розпочнемо наш черговий «Інформаційний супротив». Учора з рахунком 3:1 збірна України з футболу перемогла Шотландію у боротьбі за поїздку на Чемпіонат світу 2022 року. ВІТАЄМО!!!

Українці футболісти здолали свого суперника на футбольному полі, а вояки ЗСУ розгромлять російських загарбників на полі битви.

…«Інформаційний супротив» це не лише протистояння рашизму чи боротьба із російськими шизо-нацистами. «Інформаційний супротив» це –  збереження і примноження культурно-історичної спадщини поліського краю та звеличення його відомих постатей.

Сьогодні в «Інформаційному супротиві» ПРЕМ’ЄРА проєкту «Пам’ятай. Pro» – відеофільм «Володимир Гулій».

Якщо запитати жителів Іршанська, хто є найшановнішою людиною за часів існування комбінату і селища, то першим, беззаперечно, назвуть прізвище «Гулій». Сьогодні, 2 червня, Володимиру Макаровичу Гулію – другому директору Іршанського гірничо-збагачувального комбінату виповнюється 101 рік від дня народження. Він залишився в пам’яті іршанців як досвідчений керівник зі стратегічним мисленням, мудрою і тактовною людиною.

Говорить керівник проєкту «Пам’ятай. Pro» Євген Стужук: «Давайте й надалі працювати в цьому напрямку. Мені здається, що це цікавий спосіб висвітлювати історію краю та відомих особистостей. Коли можна «помацати історію», дізнатися все про те місце, на якому стоїш, побачити події від давнини, довідатися про людей, які жили поруч і зробили те, чим ти користуєшся».

Зйомка – Дмитро Субін / Dima Subin. Монтаж – Євгеній Стужук. Текст, фото – Олександр Голяченко.  Використані також фото із сімейного архіву Євгенії Гулій.

Спільними зусиллями підтримаємо та збагатимо спадщину українського народу!

Слава Україні!

Олександр Голяченко