Сьогодні, 15 грудня, нагородили лауреатів обласної краєзнавчої премії імені Миколи Костриці. Серед нагороджених – наша землячка, краєзнавиця Людмила Горковчук. Нагороди вручали заступник голови обласної ради Володимир Ширма та заступник голови ОДА Юрій Денисовець. Про це повідомляє офіційний сайт Житомирської обласної ради.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2021/12/photo1639562994_1.jpeg)
Першу премію отримала робота авторського колективу громадської організації «Коростишівське науково-краєзнавче товариство», упорядники: Тунік-Мозговенко О.В., Дубівка Є.В.), збірник наукових праць «Коростишівщина: погляд крізь століття», випуск 1.
Перша премія – дві мінімальні заробітні плати, тобто 12 тис. грн.
Другу премію отримала робота старшого наукового співробітника відділу досліджень об’єктів культурної спадщини та науково-методичної роботи з музеями Людмили Журавської – книга «Максим Рильський. Як вічність-молодий».
Друга премія – півтори мінімальної заробітні плати, тобто 9 тис. грн.
Третю премію отримали роботи краєзнавців: Людмили Горковчук – книга «Власники Горошківського маєтку з кінця ХVIII до початку XX століття» та Раїси Недашківської – книга «Історія роду Гурських – засновників села Свиридівки».
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2021/12/photo1639562996_1.jpeg)
Третя премія – одна мінімальна заробітна плата, тобто 6 тис. грн по 3 тис. грн кожному лауреату.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2021/12/photo1639562994_3.jpeg)
Також грамотою Житомирської обласної ради нагороджується студент Житомирського Поліського університету Володимир Ісаєв за науково-дослідницьку (конкурсну) роботу «Розвиток молодіжного професійного волонтерства в контексті розвитку Житомирщини».
Вітаємо лауреатів з нагородами. Зичимо нових звершень у дослідницькій царині.