![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-7b257858a129a67bca54cea8d2ebcf94c95edd485a48afcf3ec3ec07d1825cb5_d65f219c1fc6646c-1024x768.jpg?v=1666090356)
Шостого та восьмого жовтня, з нагоди Дня захисників і захисниць України, у Хорошівській громаді проходили змагання з настільного тенісу. У них взяли участь 17 юнаків та двоє юнок.
Змагання проводилися у два етапи: І – для вікової категорії до 18 років та ІІ – серед учасників, яким виповнилося 18 і більше років.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-ac1a30cd21729c4de644ef0df716e8cd65080cafca790360f33fe8b9d1a66a34_66a09e88780d6ad3-1024x768.jpg?v=1666090424)
Спортсмени показали належний рівень підготовки, уміння відстежувати рухи суперника й прораховувати удари. Було цікаво спостерігати за захоплюючими поєдинками, що вирували за тенісними столами. Суперники докладали максимум зусиль, аби вибороти перемогу.
У результаті напружених матчів місця розподілилися наступним чином: у першому етапі серед дівчат І місце здобула Мирослава Яхимович, ІІ – Анжела Козаченко. Серед юнаків першим став Ілля Цирібко, другим Вадим Косякевич і третім – Олександр Войтенко.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-5276abb6e18a91760ca6558a38c3da955ab6190453754ad620c831793e5e0376_5528f110495de3ed-1024x768.jpg?v=1666090393)
У другому етапі учасники продемонстрували яскраву та інтенсивну гру. У підсумку І місце виборов Андрій Сокирко, друге – Сергій Засімчук, третє – Євгеній Свіжевський.
Завершився тенісний турнір нагородженням. Переможці отримали дипломи, медалі та цінні призи.
Вітаємо призерів спортивного заходу. Зичимо учасникам нових перемог та спортивних звершень.
Ірина Сівінська