Щорічно своє професійне свято 21 лютого відзначали фельдшери. Саме від того, як спрацює фельдшер медичного пункту або швидкої допомоги, безпосередньо залежить життя і здоров’я дуже багатьох людей.

Фельдшер – це фахівець, який отримав спеціальну медичну освіту. Він має право проводити обстеження і встановлювати діагноз, може самостійно лікувати або направляти пацієнта до лікаря-фахівця. Він має достатню кваліфікацію, щоб діагностувати і лікувати пацієнта, у багатьох випадках він може замінити лікаря, проте рівень професійних знань лікаря вищий, тому фельдшер працює під контролем лікаря.

Особливо важлива і необхідна робота фельдшерів у селах.

Серед фельдшерів Хорошівської територіальної громади переважна більшість – досвідчені, відповідальні, надійні спеціалісти. Але є й молоді представники професії, які з перших місяців і років роботи зарекомендували себе висококваліфікованими фахівцями. Саме до таких належить фельдшер Давидівського медичного закладу первинної ланки Олександр Рихтер. Він дуже ретельний у виконанні своїх посадових обов’язків, уважний до людей, користується заслуженим авторитетом у громаді.

Голова ветеранської організації Давидівки Ольга Степанівна Сівченко так сказала про молодого фельдшера: «Олександр Іванович – добросовісний і старанний медик. Намагається усім допомогти, відгукується на всі звернення. Дуже добрий, співчутливий, уважний, ставиться до людей з повагою. Надає кваліфіковану медичну допомогу і забезпечує медикаментами. Люди в селі дуже ним задоволені і вдячні за таку непросту та необхідну працю». Колектив Давидівської гімназії на своїй сторінці в мережі фейсбук засвідчив повагу до медрацівника і привітав Олександра Івановича зі святом.

Любов до професії та людей Олександр перейняв у мами Марини Геральдівни Рихтер, яка багато років сумлінно трудиться на посаді фельдшера у Березівці. Вона заслужено користується повагою односельців, бо дуже ретельно виконує свої обов’язки, завжди відповідально ставиться до роботи.

Вітаємо усіх фельдшерів із професійним святом! Зичимо миру, добра, міцного здоров’я, успіхів та гідної оплати за дуже складну і важливу працю.

Підготувала Надія Панченко

Фото – із мережі фейсбук