Центр Реабілітації у Житомирі продовжує приймати безкоштовно на комплексну реабілітацію військових.

Щодня у Центрі реабілітації отримують лікувальні процедури учасники бойових дій, ветерани АТО та військові і потреба у реабілітації від початку повномасштабної війни постійно зростає.

Від самого початку – ідеї створення центру реабілітації ми підібрали чудову команду спеціалістів, яка працює з нами і зараз. Пацієнти центру  отримують повний комплекс послуг: від індивідуальних занять з досвідченими спеціалістами до комплексних тренувань у сучасних кабінетах, на спеціалізованому обладнанні.

Під наглядом із фізичним терапевтом наші захисники проходять вже не перший курс реабілітації у центрі. Заняття проводяться у сучасних залах із наступним обладнанням:

реабілітаційні столи Бобат;

кабіна (підвісної терапії) для реабілітації;

інвентар для відновлення після інсультів та інших уражень нервової системи;

аксесуари для відновлення функції руки та кисті;

функціональні тренажери для відновлення ходи;

обладнання для апаратної фізіотерапії.

  Також, у реабілітаційний заклад приходять пацієнти з ураженнями неврологічної й опорно-рухової систем. Вони отримують послуги для відновлення або заміщення цих функцій. Це можуть бути як заняття з фізичними терапевтами, ерготерапевтами, фізіотерапевтами так і традиційний, загально-лікувальний масаж та тейпування.

Нашим пацієнтам проводиться реабілітація

Відновлення після мінно-вибухових травм та уламкових уражень;

Корекція наслідків контузій та ЗГМ;

Реабілітація після інсульту, черепно-мозкових травм та інших уражень ЦНС;

Ерготерапія;

Відновлення навичок самообслуговування;

Корекція хронічного больового синдрому при патологіях хребта, опорно-рухового апарату;

Реабілітація після травм, ДТП та інших нещасних випадків.

Мета Центру – інтеграція  пацієнтів в суспільство шляхом здійснення комплексних реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення здоров’я, забезпечення всебічного розвитку та скорішої адаптації до звичного життя хлопців, які пройшли війну

Центр Реабілітації у Житомирі працює для вас за адресою: м Житомир, вул В. Бердичівська 30 Тел. для довідок 096-116-94-50

Прокрутити вгору