До уваги випускни-ків/ць шкіл!

Проводиться прийом заяв бажаючих навчатьсь у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських. Без ЗНО.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області проводить добір кандидат-ів/-ок, яким станом на 31 грудня 2023 року виповниться 17 років, які мають повну загальну середню освіту, для направлення на навчання до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських (далі – ВНЗ МВС України), для отримання вищої освіти на денній формі навчання за державним замовленням, а саме: Національна академія внутрішніх справ (м. Київ); Харківський національний університет внутрішніх справ; Львівський державний університет внутрішніх справ; Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ; Одеський державний університет внутрішніх справ; Донецький юридичний інститут МВС України (дислокується в м. Кривий Ріг).

Після закінчення навчання випускни-ки/ці ВНЗ МВС України служать в органах та підрозділах Національній поліції України згідно з набутою випускник-ом/-ницею кваліфікації, спеціальності та спеціалізації (підрозділи досудового розслідування, превентивної діяльності, кримінальної поліції, психологія та інші).

Для оформлення документів для направлення на навчання за державним замовленням до ВНЗ МВС України необхідно особисто звернутися до відділення поліції № 4 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області (смт Хорошів, вул. 95 Бригади, 2, каб. 27).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 097-705-20-87 (Валентина Володимирівна), у робочі дні з 9:00 до 18:00.

Детальніше дізнатися про кожен ВНЗ МВС України можна на офіційних сайтах цих закладів.

Прокрутити вгору