Минулими вихідними у Житомирі відбувся відкритий кубок Житомирської області зі спортивної аеробіки «Aerobic Autumn Cup».
Спортивне свято зібрало вихованців не тільки Житомирської області, але й спортсменів Вінницької, Київської та Одеської областей. Загалом більше 150 учасників.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-23_20-22-33-655-1024x768.jpg?v=1698387487)
Цей захід виявився надзвичайно важливим для юних спортсменів із Хорошівської дитячо-юнацької спортивної школи, оскільки це була перша можливість виїхати на змагання в область після початку повномасштабної війни. Під керівництвом тренерки-викладачки зі спортивної аеробіки Наталії Козаченко на змагання прибула команда у складі 26 дітей різного віку, із них уперше брали участь – 14.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-23_20-22-38-827-768x1024.jpg?v=1698387503)
Маємо такі результати: категорія діти-міні, індивідуальні вправи, дівчата 2017 р. н., Єлизавета Файдюк – 3 місце; хлопці 2016 р. н., Роман Дем’янчук – 2 місце; хлопці 2015 р. н., Артем Ковалишин – 3 місце;
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-23_20-22-40-990-768x1024.jpg?v=1698387536)
категорія діти, трійка у складі Ангеліни Костецької, Анни Ткачук, Єви Стецюк – 3 місце;
категорія юнаки 2009 р. н., трійка у складі Ілони Зеленко, Оксани Вітрук, Анни Степанюк – 3 місце.
Тренерка Наталія Валентинівна коментує: «Ще маємо над чим працювати, поступаємось Житомирським ДЮСШ, у них дуже високий рівень. Дещо змінилися також правила, тому нашим діткам необхідно брати участь у таких змаганнях, бачити рівень інших спортсменів і працювати над собою. Загалом змагання пройшли у дружній атмосфері».
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-23_20-22-46-493-769x1024.jpg?v=1698387593)
Серед учасників, які брали участь уперше, – першокласник Хорошівського ліцею №1 Роман Дем’янчук. Просимо його поділитися враженнями.
«Брати участь у змаганнях мені дуже сподобалося. Такий великий гарний зал, так багато учасників! Я дуже задоволений, що отримав медаль. Але друге місце. Проте це теж добре. Треба слухати Наталю Валентинівну і все гарно робити, тягнути носки обов’язково. Моя сестра їздила зі мною. Вона мені показала колись, що аеробіка – це круто, навчила робити перші трюки і водить зараз на аеробіку у спортивну школу. Часто вдома Оксана мене навчає як тренерка», – поділився Роман.
Підготував Артем Поліщук