Сьогодні, 15 березня, родина, друзі, односельці, представники та очільники Хорошівської громади, військові провели в останню скорботну путь загиблого в боях під Києвом нашого захисника, земляка із Суховолі  Миколу Борисовича Орехівського.

Народився Микола 19 травня 1998 року в дуже працьовитій родині гарних людей. Він був молодшим сином із чотирьох дітей.

Навчався у Суховільській дев’ятирічці, потім у Головинському Вищому професійно-технічному училищі. Здобув професію автокранівника.

У 2018 році був призваний на строкову службу у війська Національної Гвардії. Служив у Ірпіні. Після служби повернувся в рідне село і вступив до Малинського лісотехнічного коледжу, щоб здобути професію єгеря, про яку мріяв з дитинства. В лютому цього року захистив дипломну роботу, у березні мав отримати диплом.

Та не судилося. 24 лютого лютий російський ворог розпочав повномасштабну війну проти України. І 26 лютого Микола був мобілізований до Збройних сил України. Він боронив Батьківщину від загарбників. А вже 6 березня юнак загинув під Києвом внаслідок авіаудару.

Провести Героя в останню путь прибуло дуже багато людей. Поховали його з військовими почестями.

Біля могили Героя виступив Суховільський староста Віктор Каневський. Зокрема він сказав: «Не стало люблячого турботливого сина, брата, племінника, найкращого товариша і сусіда, молодого пасічника і мисливця. Він любив життя. Любив працювати і мріяти.

Наш земляк виконував свій громадянський і військовий обов’язок, був вірним військовій присязі. У боях за нашу Батьківщину виявив стійкість і мужність та віддав найдорожче – своє життя за наше майбутнє і майбутнє наших дітей.

Неможливо передати той біль і горе матері, яка втратила сина. Висловлюємо щирі співчуття матері – Орехівській Галині Миколаївні за виховання сина-героя. Приносимо глибокі співчуття всій родині  у цьому великому горі.

Ми в боргу перед кожним загиблим воїном України. Ми обов’язково відплатимо за смерті наших синів цим нелюдам!», – наголосив староста.

Слава Героям! Герої не вмирають!

Підготувала Надія Панченко