Співпраця влади та громадян – важлива і копітка робота, до якої мешканці й влада Хорошівської ТГ поставились дуже серйозно.
Трішки фактів:
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2021/09/241573398_4217092631702179_852826074223538104_n-1024x859.png?v=1631522768)
Серед 26 депутатів і депутаток Хорошівської ради переважна більшість обрані вперше і досвіду звітування вони не мають. Проте на офіційному сайті Хорошівської громади у вільному доступі розміщений звіт Хорошівського селищного голови Володимира Столярчука, і його можуть переглянути всі охочі.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2021/09/241485736_4217092905035485_517320985357545669_n-1024x859.png?v=1631522905)
На постійному зв’язку з “Активною Громадою” були близько 30 активних мешканців Хорошівської територіальної громади. Проведено 7 онлайн заходів, розміщено близько 10 публікацій про перебіг проєкту, проведені заходи на регіональній сторінці ВІ «Активна Громада» та у локальних виданнях.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2021/09/241577160_4217093011702141_2038976554661124291_n-1024x859.png?v=1631522929)
Наразі у процесі виконання знаходиться 26,9% із запланованих у Карті Розвитку завдань: заплановано та закріплено у стратегії розвитку громади закупити обладнання для транслювання пленарних засідань ради, проведено громадські слухання щодо створення спорткомплексу чи басейну на території громади – проєкт перебуває на стадії експертної оцінки, ведуться відповідні роботи з виготовлення турніків і брусів для оснащення дитячих майданчиків та тренажерів для дорослих і т.д.
Детальніше за посиланням: https://inrespublica.org.ua/…/horoshivska-gromada…