Нещодавно учні студії образотворчого мистецтва Хорошівського будинку культури під керівництвом Зої Козакевич взяли участь в обласному турі ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Вільнюсу-700». Дуже приємно, що вони здобули перемоги. Єлизавета Соцька отримала диплом за І місце (у віковій категорії 10-12 років), Дар’я Михайлюк – також диплом за І місце (у віковій категорії 6-9 років), Марія Дідківська – диплом за ІІ місце (у віковій категорії 6-9 років), Ангеліна Іванська – диплом за ІІІ місце (у віковій категорії 6-9 років), Рада Балагутіна отримала подяку за участь у конкурсі.
Підготував Артем Поліщук
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/05/348861505_117620337984491_5714130730423491089_n-1024x771.jpg?v=1707164530)