![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/05/screenshot_20220317-114616_faceb-1.jpg)
Я не думав, що позитивно можна оцінити фразу «Чому не варто говорити українською?». Але пані Лілія Головчак це зробила досить дотепно. Отже.
***
Чому не варто говорити українською?
Це дуже заважає в буденному житті. От, наприклад, вийшла в парк з подругою потеревенити, ще й двох слів не сказала, а біля мене вже солов’ї тьохкають, зозулі кують, горобці цвірінькають, голуби воркочуть, вся пташина родина геть не дає висловитись, бо, бачте, їм співуче близьке, рідне.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/06/1-1-12.jpg)
Розмовляючи українською, треба дихати животом. Від того глибинного дихання починають працювати нижні чакри… Чоловіки здаються більш привабливими, в голову лізуть різні любощі до нестями… Вимовляючи слово «кохання», будьте особливо обережні, бо якщо вимовляти правильно оте «-ха-» (воно народжується в глибині) на хвильку відчуєте себе Монікою Белуччі.
Взагалі правильна вимова звуків потребує складати губи весь час «качечкою», від цього постійного тренування, м’язи на губах (там теж є м’язи), починають повільно збільшуватись, і послуги косметологів більше не потрібні.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/06/2-4.jpg)
Дуже не рекомендую навчитись лаятись українською. Бо це так довго, і так цікаво, і там такі можна маршрути будувати, і такі слова знаходити… Геть не рекомендую.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/06/3-1-8.jpg)
Отже, тричі подумайте, перш ніж переходити на українську.
Написала, бо набрид той нескінченний срач про мову. Українська просила передати, що вона нікого ні про що не просить, не просила і просити не буде. Бо вона вільна, незалежна, співуча, і то ви самі бігайте за нею і просіть, щоб вона вам нарешті посміхнулась. Бо якщо вона вам не посміхається, то, може, вам пороблено… Пороблено в Україні. Будьмо добрими, щирими, і лагідними один до одного. Сьогодні святкуємо разом!
P.S. Ілюстрація геніального Базилевича до «Енеїди», інше – з вільного інтернету.
Підготував Олександр Голяченко