![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/05/screenshot_20220317-114616_faceb-1.jpg)
Маленьку перемогу здобув над собою головний тренер «Кривбасу» Юрій Вернидуб. Він розповів, що після початку російського вторгнення наважився зробити патріотичне татуювання на правому плечі.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/07/1-1-4.jpg)
«Я 56 лет прожил, не разрешал ни жене, ни детям делать тату. Когда пошел в ВСУ, что-то сработало на фоне патриотизма. Россияне кричат, у кого видят тату, что это «нацисты-фашисты». Мне захотелось побыть «нацистом и фашистом», как они нас называют. Жена была в шоке, но я уже сделал. Она не знала. Рисовали пять часов», – зазначив Вернидуб.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/07/2-1-4.jpg)
Скажете, нічого особливого. Проте цей крок Юрія Миколайовича є частинкою у нашу спільну перемогу над рашизмом у російсько-українській війні.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/07/3-1-2.jpg)
До слова. Юрій Вернидуб народився у Житомирі. Свого часу грав у різних клубах у захисті та півзахисті.
Успіхів футбольному клубу «Кривбас» на чолі з головним наставником-патріотом Юрієм Вернидубом!
Слава Україні! Слава українським спортсменам!
Олександр Голяченко