Інформаційний супротив. 141

Панове! На ₚосії дуже раділи відставці Боріса Джонсона… Ну, просто захлиналися від щастя… Але тут в інформаційних агентствах з’явилась така новина.

Міністерка закордонних справ Великої Британії Елізабет Трасс заявила, що у разі обрання її на посаду прем’єр-міністра, вона забезпечить поразку ₚосії у війні проти України.

Elizabeth Truss – UK Parliament official portraits 2017

Вона висунула свою кандидатуру не лише на пост прем’єр-міністра, але й голови Консервативної партії. За прогнозами західних експертів Трасс є головним кандидатом на цю посаду. «Я боротимуся на виборах як консерватор і управлятиму країною як консерватор. На посаді прем’єр-міністра я візьмуся за справу: чи то забезпечення поразки путіна в Україні, чи стимулювання економіки», — зазначила Ліз Трасс.

Трасс підтримує Україну, навіть дуже. Саме вона почала говорити про те, що потрібно передати ₚосійські активи, які знаходяться у Британії, в розпорядження України. Вона назвала путіна «rogue operator» – приблизне значення «шахрайський оператор».

Перемогою України вона вважатиме момент, коли ₚосійські війська будуть вибиті з усієї її території: «Це те, чого хочуть українці. Нам потрібно підтримувати їх у цьому, а не намагатися шукати якнайшвидшого мирного врегулювання, яке передбачає відмову від територій».

«Чого в нас не може бути, то це якогось неспокійного світу, коли ₚосія все ще присутня в Україні. Це не спрацює. Ми знаємо, що сталося 2014 року з мінськими угодами, тому ми не можемо допустити, щоби така ситуація повторилася», – пояснила міністерка.

Хто ж така Ліз Трасс? Вона була депутатом з 2010 року і почала підійматися по міністерській драбині незабаром після входу в парламент. Вона найдовше безперервно обіймає міністерські посади, була в урядах Девіда Кемерона, Терези Мей і Джонсона.

Олександр Голяченко

Прокрутити вгору