Інформаційний супротив. 156

Президент Казахстану Токаєв продовжує дивувати не лише Кремль… він дивує увесь світ!

Касим-Жомарт Кемельович Токаев остаточно довів, що він повністю виходить з-під контролю кремля і, зокрема, з-під контролю путіна.

24 липня Глава держави Казахстан Касим Токаєв здійснив yмру (малий хадж) у головній святині ісламу – місті Мецці. Президент був удостоєний особливої честі – він увійшов усередину Кааби – головної мечеті мусульман світу, двері якої відчиняються лише для високих гостей і у виняткових випадках.

Схоже, що Токаєв остаточно і безповоротно обрав шлях – “геть від Москви!”.

На жаль, українська міжнародна журналістика і українські ЗМІ мало приділяють уваги процесам, які відбуваються в Центральній Азії, на Близькому Сході і взагалі у ісламському світі. А тим часом події в тих регіонах розвиваються дуже стрімко.

Громом з ясного неба стала заява президента Казахстану, що він і його країна ніколи не визнає квазіреспубліки «ДНР» і «ЛНР». І ця заява прозвучала в присутності президента рф путіна. Ніхто із “васалів” росії такогo “нахабстава” ще не дозволяв собі. Після цього офіційна Астана долучилась до антиросійських санкцій з боку ЄС і США. Також не пройшла даремно годинна партія в настільний теніс між Касимом Токаєвим і президентом Туреччини Реджепом Ердоганом. Гра в пінг-понг лідерів Туреччини і Казахстану завершилась підписанням цілої низки договорів про співробітництво між країнами. В тому числі сторони домовились, що Казахстан придбає у Туреччини кілька десятків БПЛ “Байрактар” для оборони від росії. Але й на цьому Касим Токаєв не зупинився і віддав наказ про підготовку армії Казахстанy до оборони від росії.

Вишенькою на тортик стала Мекка. Мекка – святе місто мусульман у Саудівській Аравії, де президент Казахстану здійснив хадж. Хадж – це ціла низка обов’язкових обрядів, виконання яких наближає мусульманина до Всевишнього Аллаха і символізує віру, єдність та рівність паломників.

Таким чином Глава держави Казахстан Касим Токаєв увійшов у найпривілевійованіший клуб “обраних” мусульман світу.

Підготував Олександр Голяченко

Прокрутити вгору