Інформаційний супротив. 178

Сьогодні поговоримо про елітного алкоголіка чи алкаша усія наросії медвєдєва. Ще його називають дімоном, який проголосив таку собі фразу: «Дєнєг нєт, но ви дєржитєсь там»!

Так ось, медведєв видалив пост, в якому він погрожував Україні «судним днем» у разі удару ЗСУ по Криму

Заступник голови радфеду рф дмитро медведєв видалив з соцмереж скандальний пост про «судний день» у разі удару ЗСУ по Криму. Про це повідомляє УНІАН.

Зникнення поста користувачі мережі помітили якраз увечері, 18 серпня, коли мешканці Криму масово заявляли про вибухи поблизу військових об’єктів окупантів.


У пошуку Telegram за ключовими словами знайти виступ екс-президента рф вже не вдається.

Як повідомлялося, 18 липня під час одного із засідань медведєв заявив: «У разі, якщо щось подібне станеться (напад на Крим – ред.), для них всіх там одномоментно настане судний день».

Раніше медведєв опублікував пост в «Вконтакте», пригрозивши найближчим союзникам росії війною і назвавши Казахстан «штучною державою». Пізніше текст зник, а помічник екс-президента рф заявив, що сторінку медведєва нібито зламали.  

P. S. Зазначу, що окрім дімона, до трійки елітних російських алкоголіків ще відносять «вальку стакан» – голову ради федерації  валєнтіну матвієнко та «прес-алкаше» машку захарову. Про них поговоримо згодом.

Олександр Голяченко

Прокрутити вгору