Прожити цьогорічну зиму буде нелегко як українцям, так й іншим європейцям.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/09/1-1-2.jpg)
А пам’ятаєте, як російська пропагандистське бидло пророкувало та й зараз пророкує, що наша держава «нє пєрєжівьот зіму», що «украінци ріскуют замйорзнуть грядущєй зімой», а ще «зімой могут замйорзнуть целиє гарада», і т. драшистська сволота! Ти на Вкраїну милу паляницю не криши!
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/09/2-1-2.jpg)
Україна була, є і буде!
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/09/3-1-1.jpg)
Ми ПЕРЕможемо і ПЕРЕзимуємо!
Олександр Голяченко