Інформаційний супротив. 311+25

На Житомирщині співробітники Служби безпеки України викрили інтернет-сепаратиста, який поширював у соцмережах матеріали із закликами до умисних дій зі зміни меж територій та держкордону України всупереч порядку, встановленого Конституцією нашої держави.

За даними слідчих СБУ, зловмисником виявився 37-річний уродженець росії, нині – мешканець Житомира.

Містянин регулярно поширював антидержавний проросійський контент на персональній сторінці у одній із заборонених соціальних мереж.

Зокрема, у його репостах висувалися «обґрунтування» до зменшення території і державного кордону України, «логіка» приєднання Криму до росії, а також наводилися маніпулятивні «аргументи» на користь незаконного приєднання південних та східних регіонів України до російської федерації – задля створення нової єдиної держави Новоросії.

Ініційована у межах кримінального провадження експертиза підтвердила, що у розповсюджених текстах містяться заклики до умисних дій з метою зміни меж території України, що визначаються державним кордоном.

Наразі слідчі органів безпеки повідомили фігуранту кримінального провадження про підозру за ч.1 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Документування сепаратиста здійснювали співробітники та слідчі Управління СБ України в Житомирській області за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.Управління СБ України в Житомирській області

Підготував О.Голяченко

Прокрутити вгору