Інформаційний супротив. 382-й день

«Харкнув на всіх росіян!»: Зірковий радянський актор відрікся від рф

Радянський актор з Латвії Івар Калниньш відрікся від росії і заявив, що назавжди викинув з пам’яті цю країну. Артист заявив, що вважає росіян імперіалістами.

Калниньш розкритикував владу країни-агресора. Актор визнав, що раніше знімався у фільмах рф, але тепер цього робити не буде. «Так, я багато знімався в радянських і російських картинах. Але зараз я викинув це з пам’яті і забув про це. Нехай вони (росіяни — ред.) наживаються на тому прекрасному, що ми їм залишили», — зазначив Калниниш в коментарі для російського Telegram-каналу «Абзац».

Актор остаточно розірвав всі відносини з рф. Калниниш не боїться потрапити до «чорного списку». На питання про те, як він поставиться до того, що його можуть визнати «забороненим» актором в рф, він відповів: «Можна я відповім на це по-французьки? Мені наср*ти на це. Є інший світ, який мене більше цікавить. А всі ці імперські замашки росіян смішні в XXI столітті. Сьогоднішній режим росії впаде як картковий будиночок, як колись Радянський Союз».

Калниньш не приховує, що виступає проти путінської агресії. Актор не хоче мати нічого спільного з рф. ЗМІ країни-агресора вже почали ображати Калниниша. Вони пишуть, що актор зловив «вірус Брильської», яка нещодавно назвала росіян «проклятим народом». Крім цього, росЗМІ заявляють, що артист «бридко харкнув в обличчя» своїм фанатам.

P. S. Івар Калниньш, повне ім’я Калниньш Іварс Едмундс (латис. Ivars Kalniņš) — латвійський актор.

Народився 1 cерпня 1948 р. м. Рига Латвійська РСР у родині робітника. Батько працював автомеханіком, мати вела домашнє господарство. Закінчив театральний факультет Латвійської консерваторії (1974). Працює у Театрі ім. Я. Райніса.

Знімається у кіно від 1972 р. (фільми: «Театр», 1978, т/ф, Том, «Не стріляйте у білих лебедів», 1979, Чувалов, «Маленькі трагедії», 1980, Фауст і Дон Карлос, «Зимова вишня», 1985, Герберт та ін.).

Фігурант бази даних центру «Миротворець» як особа, яка незаконно відвідувала окупований росією Крим, свідомо порушуючи державний кордон України.
Підготував О.Голяченко

Прокрутити вгору