Інформаційний супротив. 388-й день

Настоятель одеського Свято-Троїцького храму ПЦУ Василь Вирозуб розповів про тортури у російському полоні. Священнослужитель опинився в заручниках у окупантів ще на початку війни, коли разом із евакуаційною командою прямував до острова Зміїний, щоб забрати тіла нібито загиблих українських прикордонників.

За словами священика, путінські окупанти ставили абсурдні питання, а також застосовували струм для тортур. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Отець Василь розповів, що в евакуаційній команді на рятувальному судні “Сапфір” перебували троє священиків. Російські війська мали дати судну коридор для гуманітарної місії, однак, як звичайно не дотрималися слова і взяли в полон екіпаж.

Настоятель одеського храму зазначає, що росіяни жорстоко катували полонених. Також йому запам’яталися абсурдні питання воєнних злочинців під час допитів у тимчасово окупованому Криму.

“До останнього не вірили, що капелан та священик може не працювати з СБУ. Одне питання, друге, третє… Одне з питань “чи знаєш ти місце чи володієш інформацією про місцезнаходження Бандери?”, – згадує священик.

Потім полонених переправили до Бєлгородської області, де застосовували проти полонених жорстокі тортури. Українців катували струмом, запихали цвяхи під нігті, а також тримали без їжі, води та сну. “Нема права перед цією ордою ламатися. Якщо трохи зігнешся, вони зламають”, – наголосив священик.
Підготував О.Голяченко

Прокрутити вгору