Інформаційний супротив. 469-й день

Міжнародний суд у Гаазі засудить російських агресорів за геноцид українського населення.

Але ж де той трибунал, що покарає країну-терориста за екоцид — знищення тисяч диких і свійських тварин, деякі з яких внесені до Червоної книги, спустошення заповідників та природних ландшафтів, руйнування цілих унікальних екосистем?

Руйнування дамби Каховської ГЕС — наразі найбільший, але далеко не перший і не єдиний злочин окупанта проти довкілля.

Природа беззахисна. Тварини, рослини, птахи, риби, комахи — не здатні протистояти агресії і не мають голосу, щоб поскаржитися. Вони гинуть у зоопарках і вольєрах, у хлівах та будинках, коли їхні домівки стають їхніми могилами…

Тому я закликаю усіх волонтерів, громадських діячів та просто небайдужих!

Депутатський корпус і міжнародні організації. Нам потрібно об’єднатися, щоб за української ініціативи створити трибунал над екологічними терористами — російськими загарбниками, які чинять екоцид. Їхні злочини шкодять не лише Україні, але всій Європі і всьому світу, тому їхнє покарання — справа міжнародна.

Нехай цей трибунал відбудеться у Каховці, в Маріуполі, в Бучі — у будь-якому місті, зруйнованому та спаплюженому рашистами. Але злодії, які заради своїх маніакальних цілей поставили під загрозу живу природу і саме життя — повинні бути показово покарані!
Ольга Богомолець

Прокрутити вгору