Інформаційний супротив. 473-й день

Ворожі кулі не знають жалю…

Колись орки цілеспрямовано вбили Левка Симиренка (того самого, чий сорт яблук ми зараз так любимо) із цілої династії українських меценатів Симиренків.

Його дядько Володимир Симиренко був не просто багатою, а багатющою людиною того часу.

На його статки фінансувалася ціла проукраїнська медіа-імперія, спонсорувався розвиток української культури і мистецтва, справа всіх українців.

Коли він помер в 1915 році, свої статки він заповів на українську справу, і за відсутності дітей саме його племінник Левко, як старший із сім’ї став продовжувачем справи Симиренків, одним із розпорядників коштів величезного фінансового фонду дядька.

В 1919 році Левка Симиренка вбили росіяни. За рік до того застрелили двох його молодших братів. А сина Левка Симиренка розстріляли в 1938, як буржуазного націоналіста.

“Розкрутилася” сім’я Симиренків разом з братами Яхненками приблизно так само, як і Вадатурські – з агробізнесу – двох млинів взятих в кредит. Де зерно – там і річковий флот.

Перші пароплави в Україні будувати почали саме Симиренки.

Точно так само, як 100 років після них саме суднобудівний завод Вадатурських єдиним в Україні щось будує і єдиним в Україні має найсучасніші потужності.

А де торгові судна, там і військові.

Саме НІБУЛОН в 2021 році підписав контракт з французами на будівництво для наших прикордонників сучасних швидкісних катерів. Саме на НІБУЛОНі проходив ремонт і модернізацію фрегат Сагайдачний.

І саме на НІБУЛОНі в 2023 планувалася добудова сучасних турецьких корветів Ada для наших моряків.

До речі автор гімну України Павло Чубинський працював на гроші Симиренків.

Українці знали “Кобзар” Шевченка, але мало хто знає, що саме на гроші династії Симиренків здійснено декілька його видань.

А на гроші Вадатурських проводилися численні виставки українських художників в Миколаєві.

І теж мало хто з українців про це знав.

В 2022 році Вадатурського з дружиною вбили росіяни. Вбили, як братів Симиренків.

Це прямі терористичні акти.

Це геноцид українського народу.

Орки вбивали не тільки Леонтовичів і Івасюків – діячів культури.

Вони прицільно знищували проукраїнський фінансовий актив.

Щоб українці були тупими голодранцями і лохами. Щоб не маючи власних медіа, ставали легкою здобиччю чужих гасел і ідей з “всьо подєліть”.

А потім, коли українці залишаються без власних куркулів, – стадами йдуть на стрижку у колгоспи. І ховають власних дітей.

Якщо бачите якусь нікчему, яка радіє вбивству ворогом нашого “бариги-алєгарха”, знайте: це вже ворог!!!

Навіть якщо воно мекає українською, це вже вкушений у голову зомбі і вампір. Він лише виглядає своїм, а насправді це вже ідейний дружбан ось цієї мразі зі скріна, союзник бурято-монгола, який мислить однаково разом із ними: “а кто вам разрєшил так жить?”.

Плюйте їм у пику.

А Олексію Вадатурському вічна пам’ять і повага. Ви назавжди увійшли в історію України.

Із Facebook, Джон Сміт
Підготував О.Голяченко

Прокрутити вгору