Інформаційний супротив. 571-й день

Під час боїв у Гостомелі рф втратила 200 елітних фахівців із захоплення летовищ: спецпризначенець ГУР розповів про бій за селище

Росіяни думали, що повторять сценарій захоплення аеродрому, як під час “приштинського кидка” у Косово від 12 червня 1999 року.

Під час боїв у Гостомелі Київської області рф втратила 200 елітних фахівців із захоплення летовищ.

Про це повідомив Герой України, командир підрозділу спецпризначення ГУР МО України, офіцер-розвідник, який брав участь у битві за Київ. Він нагадав деталі бойових дій у Гостомелі, де росіяни мали намір висадити  десант і захопити аеродром “Антонов”.

“За планом Москви, летовище під Києвом мало послужити ключовим хабом для швидкого перекидання транспортною авіацією техніки та живої сили для подальшої окупації столиці України. 

“Схоже, росіяни думали, що повторять сценарій захоплення аеродрому, як під час “приштинського кидка” в Косово від 12 червня 1999 року. Вони думали, що в Гостомелі повторять сценарій захоплення аеродрому, як під час подій у Казахстані на початку січня 2022 року. Вони були настільки самовпевнені, не усвідомлюючи, що мають справу з українцями”, ― зазначив Герой України.

Розвідник пояснив, що дії спецпризначенців ГУР МО України та інших підрозділів Сил безпеки й оборони держави у Гостомелі були спрямовані на те, аби знищити якомога більше сил і засобів ворога та не допустити захоплення аеродрому.

Внаслідок запеклих боїв злітно-посадкові смуги на летовищі стали непридатними для прийому російських транспортних бортів з військами та технікою. Ворог зазнав значних втрат.

“У боях за аеродром “Антонов” держава-агресор втратила близько 200 елітних бойових фахівців із захоплення аеродромів та аеропортів, які десятиліттями брали участь у військових навчаннях такого типу”, ― повідомив представник ГУР МО України.

Нагадаємо, 2 квітня 2022 року Збройні сили України звільнили від окупантів усю Київську область.
Підготував О. Голяченко

Прокрутити вгору